Aktuális állásajánlatunk munkaruházati üzletágunkba

pályázatot hirdet értékesítő, eladó pozíció betöltésére Professzionális Munkaruházati Szaküzleteibe (XVII. és XVIII. kerület)

Feladatok:

- prémium kategóriás munka- és védőruházati termékek, munkavédelmi eszközök értékesítése

- összehangolt, önálló, gyors munkavégzés

- határozott fellépés, kiváló kommunikációs és értékesítési készség

- vevőorientált szemléletmód

- számlázás, pénztár és pénztárgép kezelése, a pénzkezelésre vonatkozó szabályzat betartása mellett

- esetleges reklamációk kezelése

- Szaküzlet működéséhez szükséges kereskedelmi és adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárás:

- megbízhatóság, pontosság; büntetlen előélet

- kereskedelmi végzettség

- kereskedelmi, értékesítési tapasztalat (min. 2-3 év)

- nagyfokú elkötelezettség

Amit kínál:

- teljes munkaidő

- versenyképes jövedelem

- szakmai fejlődés

- önálló munkavégzés

- intenzív betanítás

- biztos munkahely egy stabil cégnél

- azonnali munkakezdés

Előny:

- textiles területen szerzett tapasztalat

- jártasság a munkavédelemben, munkaruházatban

- pénztárgép kezelési gyakorlat

- SAP ismerete

- angol nyelv ismerete

Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük küldeni: job@klimaexpress.hu

Aktuális állásajánlatunk hűtő - és klímatechnikai üzletágunkba

pályázatot hirdet vezető hűtő- és klímaszerelő pozíció betöltésére.

Elvárás:

- "B" kat. jogosítvány

- szakirányú végzettség (hűtő- és klímaberendezés szerelő)

Amit kínálunk:

- kimagasló versenyképes jövedelem

Előny:

- szakmai gyakorlat

- érvényes F-Gáz vizsga

- angol nyelvismeret

Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük küldeni: klimaexpress@klimaexpress.hu
Telefon: 30/931-1292

pályázatot hirdet vezető klímaszerelő mellé segéd pozíció betöltésére.

Előny:

- B kat. jogosítvány

- szakirányú végzettség (elektromos, lakatos, víz-, gáz-, fűtésszerelő)

Az önéletrajzot e-mailben kérjük elküldeni a következő címre: klimaexpress@klimaexpress.hu